Zmija z Siwcowego Grodu

Zmija z Siwcowego Grodu

Interchampion Pracy (C.I.T) Champion Pracy Ukrainy,

9xCACIT,  1 x res.CACIT, 3x CACT – Hungary , 9x CACT – Ukraina, 1 xCACT Słowacja,  KN-I˚, KT-I˚, KD-I˚,SH-I˚,  MFV- I˚, MSBL – I˚, MSBLJ – I˚, MDSJ -II˚, KHS- III˚ – Najlepsza praca w lesie , Próby pracy małych ras – I˚

ur.09.01.2014

Użytkowość:

Praca w łowisku:

Zmija z Siwcowego Grodu – ciężko opisać bez emocji tego psa….mimo młodego wieku ( obecnie 3 lata ) dzikarz najwyższej miary, tropowiec z którym już przeszedłem xx km na otoku i nigdy się nie zawiodłem. Mimo iż staram stosować się system „rotacji” jak wybieram psa na polowanie, to jednak Żmija ma szczególny przywilej- zresztą nawet kiedy koledzy dzwonią abym przyjechał szukać postrzałka to potem pada  pytanie na miejscu ” a zabrałeś Żmiję” Więcej nie będę pisał bo kto się interesuje jamnikami użytkowymi wie kto to Żmija.

Mioty Zmiji z Siwcowego Grodu:

Miot B – Zmija z Siwcowego Grodu x Kaposvölgyi-Bátor KOPE

Rodowód Zmiji z Siwcowego Grodu:

Galeria :