MSBL Tura Luka Słowacja

W dniach 15-16.07.2017 odbył się Międzynarodowy Konkurs Norowców  na Słowacji , w którym to udział wzięło 75 jamników i ponad 100 terierów. W jamnikach Polskę reprezentowaliśmy w stałym składzie  Ariel Kitzermann , Paweł Muzyka, Zbyszek Ostrowski ( w wynikach pod pseudonimem Marta Połom- Ostrowska 😉 ) oraz Grzegorz Siwiec.

Niestety jak to na konkursach bywa, brakło nam troszkę szczęścia, bo psy za każdym razem pokazały twardą, konkretną pracę, z której cała ekipa jest dumna. Wybrańcem losu 😉  został kol. Paweł Muzyka, który przywiózł do domu jako jedyny tytuły CACIT i CACT

oto szczegółowe wyniki naszych psów :

8.Kaposvölgyi-Bátor KOPE wł.Ariel Kitzermann 0,18 PP/0,15 V -nalepszy wynik drugiego dnia !
14.Kaposvölgyi-Bátor KOKO wł.Paweł Muzyka 0,14 HL/ 1,05 HR CACIT/ CACT
31.Zmija z Siwcowego Grodu wł.Grzegorz Siwiec 1,04 PP/ 2,50 HR
38.Bilbo vom Kitzermann wł.Ariel Kitzermann 0,15 PP/0,22 2P
39.Celina Świętokrzyska Duma wł.Paweł Muzyka 0,27 2P/ 0,19 HL
47.Focus vom Kitzermann wł.Marta Połom-Ostrowska 0,21 2P/ 0,56 1P

Szczególne gratulacje dla kolegi Ariela, którego pies Kaposvölgyi-Bátor KOPE zrobił najszybsze wygnanie spośród 180 psów !  Cieszy mnie to podwójnie, gdyż jest to ojciec miotu B z Siwcowego Grodu, który mam nadzieje za rok pokaże się na konkursach międzynarodowych.

Wszystkim jeszcze raz serdecznie gratuluję i do zobaczenia wkrótce !  Jamnikom Cześć !