Tydzień z życia „w Siwcowym Grodzie”

Choć ostatnio nie było nowych informacji na stronie to nie znaczy, że nic się nie dzieje;)  Sezon zbiorówek zakończony, podstawowy skład Zmija i Dejmos doskonale się spisywał. Pierwsze polowania zbiorowe również zaliczyła Breneka. Jednak ostatni tydzień był wyjątkowo pracowity, wraz ze Zmiją dochodziliśmy 100 kg odyńca postrzelonego w bieg, następnego dnia Breneka pracowała po tropie dzika postrzelonego w żuchwę ~ 2,5 km. Aby za kolejne dwa dni wspólnie Zmija i Breneka pozwoliły dostrzelić dzika. W międzyczasie udało się  wyjść na nory z Tośką ( Egeria) , pierwsza próba pokazała niedoskonałość człowieka … Tośka pięknie wypędziła 2 lisy z nory każdy został pożegnany salwą w powietrze… Jednak następnym razem oko już nie zawiodło i praca psa nie poszła na marne – lis był na pokocie. Pracowity tydzień za nami oby Bór dalej Darzył.