Dejmos z Siwcowego Grodu – reproduktor – czyli historia krótka pewnej miłości w Gnieździe Fiesty

Szalony weekend , jeden miot odebrany u siebie, a trzeba pędem lecieć do hodowli z Gniazda Fiesty, aby zobaczyć co tam dobrego narobił Dejmos z Siwcowego Grodu … szczeniaki po Dejmosie i Grandzie oraz Primuli z Gniazda Fiesty mają 7 tydzień ,a już część wyjechała do nowych domów. Zostało jeszczę parę piesków do rezerwacji więc była okazja pooglądać szczotki. Co tu dużo mówić – piękne psiaki, pełne energi i pasji, n

a widok skóry z lisa i borsuka zachowały się zgodnie z tym co im w genach gra. Oba mioty bardzo ciekawe choć ten z inbredem na Bume z Modrza szczególnie przypadł memu sercu ;). W obu miotach wyszło idealne połączenie exterieru z użytkowością – trzymam kciuki za wszystkie psiaki- Dejmos może być dumny ze swego potomstwa, Darz Bór !