Sukces jamników z Siwcowego Grodu na Węgrzech – Zmija HMCH , nasze psy 4x CACT

Kilka lat minęło od naszej ostatniej wizyty na Węgrzech-a zawsze wracamy tam radością-kiedyś Duma i Dejmos przywozili CACT oraz piękne puchary zajmując czołowe lokaty, Zmija jako młoda suka również wygrała konkurs dzikarzy … a teraz Zmija wraca na Węgry, aby „postawić kropkę nad i” ; )… wygrana w konkursie norowców wraz z tytułem CACT, doskonały występ na zagrodzi dziczej i wniosek CACT daje jej wygraną w ogólnej klasyfikacji (dzik, lis) – moment szczególny tym samym Zmija z Siwcowego Grodu spełnia warunki na Championa Pracy Węgier !!! Jest to kolejny tytuł po Interchampionie Pracy i Championie Pracy Ukrainy … W naszej hodowli kładziemy nacisk na użytkowość, nie może tak być, że jeden pies jest wyjątkowy, a reszta stanowi tło … Dlatego miło poinformować, że wnioski CACT na konkursie dzikarzy w swoich debiutach na tych konkursach otrzymały Breneka z Siwcowego Grodu oraz Xarra z Rechte ! Smaku sukcesu dopełniła radość, że we wszystkim towarzyszył mi mój syn Mateusz ! Chwilo, trwaj ! Darz Bór !