Powiew młodości w Siwcowym Grodzie !

Są takie chwile, że serce bije mocniej, jedna z tych chwil to moment gdy mój syn – młody kynolog, startuje pierwszy raz na konkursie wraz ze swoim psem którego sam przygotowywał do startu.

Konkurs rangi międzynarodowej, którego organizatorem jest ZO PZŁ Konin wraz Klubem Jamnika przy ZG PZŁ, a na starcie Iskra z Siwcowego Grodu ( 10 miesięcy suka ), mener Mateusz Siwiec lat 15… Dla obu to debiut, wielki stres widać od początku. Najpierw reakcja na strzał – oczywiście zaliczona, potem odłożenie – od razu głęboka woda, jak coś robić to porządnie, czyli Iskra odłożona luzem… oceny max -4. Na tropie otok się pląta … ale tak ma być 😉 potem kilka cenny uwag od sędziego głównego Andrzeja Jakubowskiego – mam nadzieję, że długo zapadną w pamięci. Na koniec tylko zdać raport przed ojcem …Ostatecznie jest dyplom III stopnia z 76 pkt.  4/7 lokata. Mateusz przed Tobą to początek długiej i fantastycznej przygody, aby sukces mógł smakować najpierw musi być wiele godzin pracy, parę chwil rozczarowań, ale ten moment w którym otrzymasz złom na końcu – wynagrodzi Ci wszystko ! Witaj w świecie kynologii – Jamnikom Cześć !!