Miot B wyżły niemieckie szorstkowłose

18.06.2021 przyszedł na świat miot „B” z Siwcowego Grodu FCI  – wyżłów niemieckich szorstkowłosych.  Jak to zwykle bywa u Nas w hodowli musi być wizja- musi być mocno użytkowo. Ojcem miotu został wybitny przedstawiciel młodego pokolenia wyżłów pracujący na co dzień w Serbii – Eldo od Livadice (Graf vom Aitrachtal x Zanna II vom Balkanhoff ) pies intensywnie sprawdzony w łowisku matka to Centa od Sulca (Oras V.D. Donaulteiten x Cikita). Dla ludzi, którzy choć trochę interesują się wyżłami wiedzą, że jest to bardzo ciekawe skojarzenie z inbreed na Graf vom Aitrachtal. Już pierwsze tygodnie obserwacji potwierdzają że plan hodowlany jak najbardziej się powiódł. W hodowli pozostanie z nami Bimber z Siwcowego Grodu – będzie się działo 😉  Poniżej prezentujemy zdjęcia szczeniaków wolnych do rezerwacji (  2 psy i 1 suka) oraz zdjęcia rodziców miotu.

Eldo od Livadice

HZP -204, HN , ISPIT NA Voidi  154

HD-A , ED-0 , OCD -frei , vWD Typ2 T/T frei, Homozygot Rauhhaar

Centa od Šulca

IUO,2 x PRM , BOB

HD-A