Klubová honičská soutěž – Zmija z Siwcowego Grodu 5 lokata dyplom II stopnia 196 pkt.

Klubová honičská soutěž- Czechy. W ostatni weekend mieliśmy okazję wraz ze Zmija z Siwcowego Grodu uczestniczyć w międzynarodowym konkursie pracy dzikarzy, gdzie oceniana również była praca psa podczas polowania.W pierwszym miocie Zmija pracowała na danielach jak zresztą pozostałe psy. W drugim miocie wypracowała dzika którego wypchała na linię myśliwych gdzie mimo oddania strzału dzik uszedł cały i zdrów. Cały konkurs Zmija zaliczyła na maksymalnych ocenach, a o braku końcowego sukcesu zaważyła ocena z tzw. orientacji. Słuszna ocena czy nie?… Zmija robiła to co najlepiej potrafi, a robiła to doskonale, marzyłem aby taką pracą zakończyć sezon konkursów i mimo dyplomu II stopnia z 196 pkt. marzenie się spełniło 🙂!żadna zmiana oceny pracy tego nie zmieni… Serdeczne podziękowania dla organizatorów oraz Klub chovatelů jezevčíků České republiky którzy włożyli wiele pracy i serca aby konkurs odbył się na jak najwyższym poziomie.Wspaniale było spotkać przyjaciół których łączy wspólna pasja. Jezevcikom a Lovu Zdar !