Breneka x Arno – Miot „H” -Pedigree full of working Legends

Dwa młode psy Breneka i Arno, mimo wieku udowodniły już w łowisku swą twardą pracę i pasję łowiecką.Ich wyjątkowość nie jest przypadkowa, rodowodami jakimi mogą się poszczycić sprawia że skojarzenie tych dwóch jamników tworzy coś na miarę drużyny Realu Madryt „galacticos” ;). I jakkolwiek to śmiesznie i dziwnie brzmi dla przeciętnego myśliwego, to dla ludzi którzy „żyją jamnikami użytkowymi” takie psy w rodowodzie miotu H – Teo Piszok, Eddy vom Paland, FRIDOLIN von Steenacker , Nagydorogi Apacs,Zmija z Siwcowego Grodu, Kaposvölgyi-Bátor KOPE, Baron od Kragica , Itus zo Sraneckych Borin, Duma z Siwcowego Grodu, Juka od Badury, Buma z Modrza-  to gwarancja najwyższej jakości  jamnika psa- użytkowego.

Arno – to pies wszechstronny z Serbi , doskonale pracuje na dziku, prezentuje bardzo twardą  pracę na borsuku oraz lisie. Jako dodatkowy atut można uznać aport z lądu królik , oraz aport kaczki z wody…

Breneka – jest to Nasza suka z hodowli, do tej pory w łowisku pracująca przede wszystkim jako dzikarz indywidualnie czy zbiorowo, oraz na tropie i jako płochacz na ptactwo. Oczywiście sprawdzone wrodzone cechy na norze, oficjalnie na Ukrainie i Słowacji z dyplomami I stopnia … jeszcze bez CACIT … ale z twardą pracą.

 

ptr

ptr

ptr