21.05.2019 narodziny Miotu L – Duma z Siwcowego Grodu x Kobbedus Dourak

Nadeszła ta długo wyczekiwana chwila, szczeniaki ze skojarzenia Duma x Dourak są na świecie. Mamy trzy psy- w tym dwa są czarne podpalane, a jeden dziczy oraz trzy suczki dzicze. Jest to zakończenie pewnego etapu w hodowli, z racji tego że było to ostatnie krycie Dumy – suki szczególnej dla naszej hodowli która przez te parę lat zostawiła sporo wybitnych użytkowych psów, które może nie brylują na salonach wystaw , ale odwalają kawał solidnej roboty w lesie.Choć wszyscy co interesują się jamnikami to znają Zmije z Siwcowego Grodu – córkę Dumy , takich Zmij jest więcej, są tam gdzie ich miejsce … w lesie  ;).

Z tego miotu z nami zostanie jeden piesek o imieniu Lord …wkrótce więcej informacji o nim. Na tą chwile wszystkie szczeniaki mają swoich właścicieli – tradycyjnie 100% psów w rękach myśliwych, jeśli nastąpią jakieś zmiany podamy informację.

Zapraszamy do galerii !  Darz Bór !